%

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 310

Kaina: 1 649,00 € 1 749,00 €
Prižiūrimas plotas 1000 m²
Aukščiausia įkalnė, %
40
Įkrovimo trukmė (min.) 60

Klauskite:

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 310 patikimas, kompaktiško dydžio vejos robotas, kuris dar geriau įveikia nelygius paviršius, siaurus pravažiavimus, šlaitus ar įkalnes siekiančias iki 40%. Robotą vejapjovę Husqvarna AM 310 lengva naudoti ir nesunku užprogramuoti darbui. Galima įsigyti įvairių spalvų modelius.

 

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 310 - Patikimumas

Patikimumas

Sodo vejos pjovimas robotas yra visiškai patikimas. 20 metų Husqvarna tobulino robotų vejapjovių technologiją, kad būtų pasiektas aukščiausias patikimumo, kokybės ir vejos pjovimo rezultatų lygis.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 310 - Draugiškas gamtai

Draugiškas gamtai

Husqvarna Automower 310 varomas elektra, todėl robotas neišmeta jokių teršalų pavojingų gamtai.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 310 - Signalizacija ir PIN kodo užraktas

Signalizacija ir PIN kodo užraktas

Saugumui užtikrinti robotas vejapjovė Husqvarna Automower 310 turi integruotą PIN kodo užraktą ir signalizaciją.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 310 - Automatiškas įkrovimas

Automatiškas įkrovimas

Husqvarna Automower 310 prireikus daugiau energijos, robotas automatiškai nuvažiuoja iki įkrovimo stotelės ir pasikrauna. Įsikrovus baterijai, robotas automatiškai grįžta prie darbo.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 310 - Tyla ir ramybė

Tik tyla ir ramybė

Dėl unikalios pjovimo sistemos Husqvarna Automower veikia ramiai ir tyliai. Todėl labai greitai pamiršite apie sode dirbantį robotuką.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 310 - Unikali pjovimo sistema

Unikali pjovimo sistema

Husqvarna Automower 310 pjauna po truputį, bet dažnai. Veja pasidaro sveika ir graži, nelieka samanų. Robotas vejapjovė turi sumontuotus aštrius peiliukus pagamintus iš anglinio plieno. Peiliai užtikrina našų ir mažai energijos sąnaudų reikalaujantį darbą.

 

Husqvarna Automower 310 saviems poreikiams pritaikyti labai paprasta, nes robotas turi nesudėtingą nustatymų skydelį.

Vejos roboto Husqvarna AM310 energijos sąnaudos - labai nedidelės. Išnaudojamos energijos sąnaudos - tik nedidelė dalis įprastų vejapjovių eksploatacinių išlaidų.

Šis Husqvarna robotas puikiai tinka sudėtingesnėms ir žole apaugusiomis vietomis. Sudėtingą ir apaugusią teritoriją robotui įveikti padeda dideli ratukai su grubiu protektoriumi. Robotas Husqvarna Automower 310 gali lengvai važiuoti slidžiu, nelygiu paviršiumi. Nesunkiai įveikia iki 40 % įkalnes.

Yra įmontuoti pasvirimo ir pakėlimo jutikliai. Robotui apsivertus ar jį pakėlus nuo žemės, suveikia roboto jutikliai ir peiliukai automatiškai išsijungia.

Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių bei jų instaliacijos klausimais kreiptis info@vejosrobotas.lt, +370 671 30088, +370 698 70433

Žymos: Husqvarna Automowervejapjovės - robotairobotai vejapjovėsrobotaivejos robotasvejos robotukasžolės pjovimo robotasrobotas žoliapjovė.

Atsiliepimai apie Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 310

5 / 5 (5 įvertinimai)
5 iš 5
Liuks. Dirba kaip bitutė.
2018-10-03, KASTYTIS
5 iš 5
Puikus aparatas. Gailiuosi, kad jo neįsigijau prieš 10 metų. Visus vejos pjovimo klausimus pamiršau, o žolytė tik gražėja. Visiems rekomenduoju :)
2018-10-03, Robertas
5 iš 5
Super ..., dirba be priekaištų nuo ankstyvo pavasario. Prižiūri beveik 11 arų ir susitvarko puikiai. Jei dabar pirkčiau , gal žiūrėčiau į 315 modeliuką....vis daugiau pailsėtų :) Ačiū pardavėjams !
2018-07-11, Darius
5 iš 5
esu patenkinta, dėkinga kad rūpinatės
2018-02-25, Gailutė
5 iš 5
Robotu vejapjove naudojuosi jau dvejus metus. Įrenginiu esu labai patenkintas, realiai per sezoną reikia kelis kartus perprogramuoti pjovimo intensyvumą ir keisti peiliukus. Tiesa, peiliukai gan dažnai "aspineša derva", kuri mano spėjimu priklauso nuo žolės. Planuojantiems įsigyti patariu įsirengti veją, taip, kad kraštuose robotas turėtų kur užvažiuoti ir tokiu būdu nupjautų viską. Aš deja turiu nemažai pakraščių, kur tenka naudotis kitais įrankiais.
2018-02-23, Aurimas
TGP, Technika girioms ir parkams
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Daugiau apie slapukus