%

Robotas vejapjovė Gardena Sileno+ 1300

Kaina: 1 449,00 € 1 749,00 €
Prižiūrimas plotas 1300 m²
Aukščiausia įkalnė, %
35
Įkrovimo trukmė (min.) 60

Klauskite:

Gardena Sileno+ 1300 - visiškai automatizuotas vejos robotas skirtas sudėtingo išplanavimo ar vigiuotos formos vejoms (iki 1300 m2). Vasarą su Gardena Sileno + 1300 veja galėsite mėgautis be jokio vargo. Dėka SensorCut sistemo, robotai vejapjovės pjauna reguliariai ir tiksliai. Gardena robotas žoliapjovė pasirūpins, kad galėtumėte basomis vaikščioti po žalią, tankų ir sveiką žolės kilimą.

Gardena vejos robotai varomi elektra, todėl yra draugiški gamtai ir į aplinka neišmeta jokių teršalų.

Robotas vejapjovė Gardena Sileno+ 1300 - Daugiau laisvo laiko

Daugiau laisvo laiko

Atsipalaiduokite, nes nuo šiol Jūsų vejos pjovimu pasirūpins robotas vejapjovė Gardena Sileno+ 1300. Robotizuota ir visiškai automatizuota vejapjovė aštriais peiliukais tiksliai ir tolygiai nupjaus veją. Nupjauta ir sumulčiuota žolės surinkti nereikia, ji lieka kaip natūrali trąša vejai.

Robotas vejapjovė Gardena Sileno+ 1300 - Puikiai nupjauta veja

Puikiai nupjauta veja

Robotas vejapjovė Sileno+ 1300 pjauna veją dažnai ir po truputį. Taip prižiūrima veja pasidaro tanki, sveika, žalia ir minkšta kaip kilimas. Dėka SensorCut sistemos, robotas nepalieka dryžių ir veja atrodo tobulai.

Robotas vejapjovė Gardena Sileno+ 1300 - Saugus darbas

Saugus darbas

Vejos robotas Gardena Sileno+ 1300 Jūsų ar naminių gyvūnų niekada nesužeis. Žolės robotas turi integruotus pakėlimo, pasvirimo ir kliūties aptikimo jutiklius. Robotui apsivertus ar jį pakėlus pjovimo peiliukai iš karto sustoja. O pjovimo teritorijoje robotui sutikus kokią nors kliūtį (gyvūną, medžio šaką ir pan.), jis automatiškai sustoja ir pasirenka kitą pjovimo kryptį.

Robotas vejapjovė Gardena Sileno+ 1300 - Nepavargstantis vejos prižiūrėtojas

Nepavargstantis vejos prižiūrėtojas

Žolės robotas Gardena Sileno+ 1300 - nepavargstantis vejos prižiūrėtojas, kuris gali dirbti bet kokiu oru ir kiekvieną dieną.

Robotas vejapjovė Gardena Sileno+ 1300 - Apsauga nuo vagių

Apsauga nuo vagių

Apsaugai nuo vagių užtikrinti yra signalizacija ir PIN kodas.

Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių bei jų instaliacijos klausimais kreiptis info@vejosrobotas.lt, +370 671 30088, +370 698 70433

Žymos: Gardena robotai žoliapjovėsvejapjovės - robotairobotai vejapjovėsrobotaivejos robotasvejos robotukasžolės pjovimo robotasrobotas žoliapjovė.

Atsiliepimai apie Robotas vejapjovė Gardena Sileno+ 1300

0 / 5 (0 įvertinimų)
Ši prekė kol kas neturi atsiliepimų. Būkite pirmas, paliksiantis atsiliepimą šiai prekei!
TGP, Technika girioms ir parkams
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Daugiau apie slapukus